Folie ochronne do mebli

Meble występują w różnych postaciach i kształtach. Często są wytwarzane z różnych atrakcyjnych laminatów, które charakteryzuje nie tylko bogate wzornictwo, ale również niezwykła wszechstronność.

Meble łazienkowe z foliami ochronnymi

Sofa z folią ochronną

Laminaty dekoracyjne, formowanie 2D 3D i drewno to materiały oraz narzędzia, które pozwalają projektantom na pełną kreatywność – możliwości tworzenia nowych produktów i kreacji są praktycznie nieograniczone.Kształt, rozmiar, kolor, walory użytkowe i wykończenie powierzchni – wszystkie te cechy mogą zostać spersonalizowane, aby produkować prawdziwie nieograniczoną gamę unikalnych elementów mebli.

Każdy mebel ma odrębną typologię i unikalny projekt, który wymaga specyficznej obsługi, co w niektórych przypadkach może prowadzić do uszkodzenia materiałów podczas produkcji.

Firma Novacel wpisuje się w ten trend, oferując rozwiązania, które są idealnie dopasowane do wszystkich potrzeb i mogą zapewnić ochronę wszystkich rodzajów mebli dostępnych na rynku, począwszy od produkcji aż po montaż.


Wzmocnij wizerunek swojej marki

Wzmocnij wizerunek swojej marki

Zapewnij swojej marce większą widoczność, drukując swoje logo na folii ochronnej.

Kontroluj swój wpływ na środowisko

Wszystkie folie ochronne Novacel nadają się do recyklingu, nie zawierają PVC, ftalanów i są zgodne z rozporządzeniem REACH.

Kontroluj swój wpływ na środowisko
Uzyskaj doskonałą jakość aplikacji

Uzyskaj doskonałą jakość aplikacji

Novacel zaleca stosowanie Maszyny do nakładania Walco dla gwarantowanej wydajności.